1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални апарати, камери и слично

Дискусии поврзани со дигитални апарати, камери и нивно користење.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. M.Pix
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  3,189
 2. M.Pix
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,390
 3. M.Pix
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,782
 4. M.Pix
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,940
 5. gokica
  Одговори:
  65
  Прегледи:
  10,572
 1. D3N1EL
  Одговори:
  150
  Прегледи:
  7,599
 2. D3N1EL
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  633
 3. Joan.J331
  Одговори:
  171
  Прегледи:
  10,577
 4. NiceNaumoski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,167
 5. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  532
 6. Abakus
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  211
 7. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  568
 8. fuzzjaw
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,938
 9. Psycore
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  591
 10. gokica
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,194
 11. Avid
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  329
 12. Ganci Mandela
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  331
 13. Colopix
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  3,328
 14. Zippo
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  736
 15. sasemkd
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,545
 16. brasica
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,088
 17. Balanar
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  4,315
 18. Miroslav Ilic
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  309
 19. Fatal1ty_
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  3,255
 20. bxxxn
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  258
 21. toshex
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,112
 22. Joan.J331
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,330
 23. Joan.J331
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  1,910
 24. Sludge.Factory
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  357
 25. ntb91
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  425

Опции за прикажување на темите

Вчитување...