1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Delphi // Kylix // Object Pascal

Дискусии во врска со програмските јазици Delphi, Kylix и Object Pascal

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. GoranBT
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  6,003
 2. Noumenon
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  5,162
 3. mariomako
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  4,980
 4. CpuMan
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  4,792
 5. DigiSoft
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,435
 6. Aleks
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  3,996
 7. NERD.
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  3,668
 8. vladimir171
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  3,418
 9. sojic
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,192
 10. Pepsi Man
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  3,008
 11. dime
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,995
 12. Aleks
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,907
 13. smiljo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,879
 14. Дракула
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,839
 15. Joco Ilievski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,832
 16. Kajsibebraat
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,816
 17. HonGCheN
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,806
 18. dArrkii
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,793
 19. wack0
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,617
 20. hromdesign
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,561
 21. ssaso
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,556
 22. NetworX
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,531
 23. fixen
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,526
 24. cacko_ku
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,514
 25. inpower
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,471

Опции за прикажување на темите

Вчитување...