1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Delphi // Kylix // Object Pascal

Дискусии во врска со програмските јазици Delphi, Kylix и Object Pascal

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Aleks
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,239
 2. Aleks
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,364
 3. Kajsibebraat
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,820
 4. Ivica_M
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,330
 5. GigaC
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,006
 6. ivantopalov
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,180
 7. VictorYovev
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  514
 8. CpuMan
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,366
 9. wack0
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,620
 10. Dark_angelMKD
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,305
 11. Aleks
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,194
 12. Ivica_M
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  954
 13. Bagata
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,590
 14. fixen
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,528
 15. Quick
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,090
 16. stk
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,408
 17. RoyalGuard
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,955
 18. Дракула
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,842
 19. CpuMan
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,529
 20. CpuMan
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,955
 21. Joco Ilievski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,836
 22. b0K!1o1
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,133
 23. smiljo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,886
 24. stk
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,025
 25. vesna007
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,365

Опции за прикажување на темите

Вчитување...