1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Delphi // Kylix // Object Pascal

Дискусии во врска со програмските јазици Delphi, Kylix и Object Pascal

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. GoranBT
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  6,011
 2. CpuMan
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,366
 3. DigiSoft
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,438
 4. ik0
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,919
 5. fixen
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,528
 6. Aleks
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,909
 7. HonGCheN
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,811
 8. Pepsi Man
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  3,010
 9. NERD.
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  3,671
 10. Aleks
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  4,005
 11. stk
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,025
 12. vladimir171
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  3,421
 13. NetworX
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,534
 14. GigaC
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,006
 15. hromdesign
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,567
 16. dArrkii
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,796
 17. wack0
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,620
 18. Aleks
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,796
 19. Дракула
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,842
 20. RoyalGuard
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,955
 21. CpuMan
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,955
 22. Ivica_M
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,771
 23. mariomako
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  4,987
 24. mariomako
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,684
 25. Quick
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,090

Опции за прикажување на темите

Вчитување...