1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Delphi // Kylix // Object Pascal

Дискусии во врска со програмските јазици Delphi, Kylix и Object Pascal

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. VictorYovev
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  514
 2. smiljo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,886
 3. Bagata
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,590
 4. bube_bodom
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,776
 5. koki5
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,606
 6. Joco Ilievski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,836
 7. b0K!1o1
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,133
 8. Zimrie
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,112
 9. ssaso
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,562
 10. Kajsibebraat
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,820
 11. Tawe
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,347
 12. HonGCheN
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,811
 13. hromdesign
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,568
 14. тотето
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,243
 15. dArrkii
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,797
 16. genkisi
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,065
 17. mariomako
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  4,987
 18. genkisi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,456
 19. Noumenon
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  5,169
 20. Дракула
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,842
 21. mariomako
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,084
 22. ik0
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,919
 23. ik0
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,077
 24. NERD.
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  3,673
 25. wack0
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,620

Опции за прикажување на темите

Вчитување...