1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Delphi // Kylix // Object Pascal

Дискусии во врска со програмските јазици Delphi, Kylix и Object Pascal

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. VictorYovev
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  369
 2. smiljo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,791
 3. Bagata
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,542
 4. dime
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,920
 5. bube_bodom
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,723
 6. koki5
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,563
 7. Joco Ilievski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,790
 8. b0K!1o1
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,077
 9. Kajsibebraat
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,729
 10. Zimrie
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,017
 11. ssaso
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,491
 12. HonGCheN
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,733
 13. Tawe
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,284
 14. тотето
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,178
 15. hromdesign
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,483
 16. cacko_ku
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,472
 17. mariomako
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  4,867
 18. dArrkii
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,747
 19. genkisi
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,021
 20. genkisi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,407
 21. Noumenon
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  5,045
 22. wack0
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,553
 23. NERD.
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  3,569
 24. inpower
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,402
 25. Дракула
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,763

Опции за прикажување на темите

Вчитување...