1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

C // C++

Дискусии поврзани со C и C++ програмски јазици.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. ZeroX
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  5,096
 2. Accipiter82
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  12,079
 3. MartiniGOka
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,750
 4. nbdesing
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  969
 5. Anastasija
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,097
 6. hebocig
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  817
 7. dstojanov98
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,829
 8. ProNoob
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,934
 9. Hurikan
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,851
 10. vojo
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,539
 11. Goroner
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  820
 12. naum963
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,480
 13. naum963
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,684
 14. dodevska
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,086
 15. naum963
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,056
 16. Lambdda
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  5,280
 17. predator8345
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,379
 18. naum963
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  760
 19. naum963
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,345
 20. dodevska
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,074
 21. Кристина.24.30
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,345
 22. Paloski Marko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,296
 23. angelovski1
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,331
 24. Hakerceto
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,641
 25. eli992
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4,855

Опции за прикажување на темите

Вчитување...