1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

BSD

OpenBSD, FreeBSD, NetBSD...

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Ивица
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  3,080
 2. Skid
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,959
 3. psybaron
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  5,026
 4. tanco
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  3,476
 5. Ismet
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  6,896
 6. the G man
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  4,355
 7. schafro
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  3,382
 8. _EAX
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  10,069
 9. SNP
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,990

Опции за прикажување на темите

Вчитување...