1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Блогирање и блогосфера

Дискусии за се во врска со блоговите и блогирањето. Размена на искуства, соработка и дискусија помеѓу блогерите.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. The08
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,071
 2. The08
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,536
 3. The08
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,019
 4. The08
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4,128
 5. M@RKO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  848
 6. M@RKO
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,375
 7. syNc.
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,118
 8. HijackHacker
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,166
 9. Sebastijan83
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,201
 10. joop123
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,764
 11. @ILE@
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  727
 12. NERD.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  891
 13. acer-mk
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,399
 14. kikomafija
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  744
 15. Јован
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  3,466
 16. conspiracy
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  816
 17. Xenor
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,710
 18. Јован
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,054
 19. sojic
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  3,939
 20. IT Boss
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,103
 21. Јован
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,786
 22. Јован
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  839
 23. Vlatzki
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,356
 24. mariomako
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,922
 25. lionChez
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,754

Опции за прикажување на темите

Вчитување...