1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Блогирање и блогосфера

Дискусии за се во врска со блоговите и блогирањето. Размена на искуства, соработка и дискусија помеѓу блогерите.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Tawe
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  934
 2. ivo1
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,236
 3. Tawe
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,258
 4. Pinceta
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,071
 5. OptimusVS
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,184
 6. Pinceta
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  706
 7. D@re
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  919
 8. Pinceta
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  818
 9. M@RKO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  942
 10. ProNoob
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,858
 11. ProNoob
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,424
 12. jove
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  996
 13. The08
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  873
 14. Tawe
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  838
 15. Pinceta
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,105
 16. Сомболед
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  999
 17. Tawe
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  969
 18. Pinceta
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,247
 19. The08
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,939
 20. vladence
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  988
 21. The08
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,139
 22. HyperFreak
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  884
 23. The08
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,084
 24. The08
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,042
 25. NIKE
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,049

Опции за прикажување на темите

Вчитување...