1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Блогирање и блогосфера

Дискусии за се во врска со блоговите и блогирањето. Размена на искуства, соработка и дискусија помеѓу блогерите.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. CHukio
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,897
 2. linksys
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  7,630
 3. Pilsator
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,668
 4. Stefan Grozdanovski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,729
 5. bojan.bb
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,695
 6. Luxell
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,685
 7. Leard
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,728
 8. dejanpetrus
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  4,482
 9. Toxic
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,439
 10. l1d0v1c
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  964
 11. DarkoKicevo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,160
 12. Martinovski
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,343
 13. antonio005
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,223
 14. Jok3r
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  766
 15. Ivanbad
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,211
 16. ikonomist
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,495
 17. daceee90
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  1,841
 18. Toni100jkovski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,364
 19. Martinovski
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  945
 20. Martinovski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  644
 21. Luxell
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,768
 22. Ivanbad
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  573
 23. Кристијан Про
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  623
 24. Martinovski
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  869
 25. Martinovski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  750

Опции за прикажување на темите

Вчитување...