1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Блогирање и блогосфера

Дискусии за се во врска со блоговите и блогирањето. Размена на искуства, соработка и дискусија помеѓу блогерите.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. Andrijeski
  Одговори:
  184
  Прегледи:
  32,998
 2. SwIPE
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  9,600
 3. linksys
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  7,665
 4. Goroner
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  6,068
 5. dejanpetrus
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  4,490
 6. The08
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4,471
 7. Toni100jkovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  4,145
 8. daceee90
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,111
 9. sojic
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  4,008
 10. LiquidWorm
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,887
 11. Јован
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  3,624
 12. red dragon
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,053
 13. kuzman0v
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,879
 14. joop123
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,844
 15. X - MaCeDoNiAn
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,672
 16. Dingo
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,634
 17. ikonomist
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,499
 18. M@RKO
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,498
 19. Sampion
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,490
 20. Toni100jkovski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,469
 21. M@RKO
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,449
 22. Vlatzki
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,424
 23. Andrijeski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,405
 24. HijackHacker
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,216
 25. DrMTR
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,160

Опции за прикажување на темите

Вчитување...