1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Блогирање и блогосфера

Дискусии за се во врска со блоговите и блогирањето. Размена на искуства, соработка и дискусија помеѓу блогерите.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. toshex
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  460
 2. Palankaa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  459
 3. Luxell
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  502
 4. JensenInterceptor
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  492
 5. offshore
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,003
 6. krashot
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  788
 7. GOK1z
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,721
 8. AfterMaxify
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,307
 9. Tangerine
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,975
 10. red dragon
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,078
 11. daceee90
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,540
 12. Dingo
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,655
 13. daceee90
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,197
 14. HonGCheN
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,084
 15. daceee90
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,877
 16. DrMTR
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,178
 17. Toni100jkovski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,486
 18. vladence
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,742
 19. Кристијан Про
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,990
 20. Toni100jkovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  4,173
 21. D3N1EL
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,841
 22. daceee90
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,648
 23. l1d0v1c
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,784
 24. CHukio
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,910
 25. linksys
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  7,871

Опции за прикажување на темите

Вчитување...