1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Блогирање и блогосфера

Дискусии за се во врска со блоговите и блогирањето. Размена на искуства, соработка и дискусија помеѓу блогерите.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. peenutsteam
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,628
 2. Andrijeski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,404
 3. HijackHacker
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,838
 4. Sampion
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,489
 5. kingston10
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,736
 6. Maki
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,509
 7. loris
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,874
 8. Goroner
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  6,066
 9. ekonomist
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,578
 10. LiquidWorm
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,887
 11. Aleks
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,839
 12. Toxic
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,734
 13. CyberSpic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,257
 14. nCounTr
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,926
 15. JeRrY*
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,225
 16. plisner
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,712
 17. M@RKO
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,493
 18. Борче Давчев
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,271
 19. sdarko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,080
 20. kuzman0v
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,872
 21. X - MaCeDoNiAn
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,666
 22. JeRrY*
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,079
 23. mariomako
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,885
 24. mariomako
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,145
 25. Kokta
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,565

Опции за прикажување на темите

Вчитување...