1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Блогирање и блогосфера

Дискусии за се во врска со блоговите и блогирањето. Размена на искуства, соработка и дискусија помеѓу блогерите.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. JensenInterceptor
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  273
 2. SwIPE
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  8,571
 3. GOK1z
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,426
 4. offshore
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  771
 5. krashot
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  600
 6. Andrijeski
  Одговори:
  184
  Прегледи:
  31,198
 7. red dragon
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,809
 8. Tangerine
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,780
 9. AfterMaxify
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,162
 10. daceee90
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,426
 11. Dingo
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,480
 12. daceee90
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,806
 13. HonGCheN
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,946
 14. daceee90
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,754
 15. DrMTR
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,029
 16. Toni100jkovski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,304
 17. vladence
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,624
 18. Toni100jkovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,909
 19. Кристијан Про
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,816
 20. D3N1EL
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,699
 21. l1d0v1c
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,673
 22. daceee90
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,525
 23. CHukio
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,803
 24. linksys
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  6,433
 25. Pilsator
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,571

Опции за прикажување на темите

Вчитување...