1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ASP.NET // VB.NET // C# // Coldfusion

Дискусии поврзани со програмирање во ASP.NET, VB.NET, C# и Coldfusion

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. loris
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,525
 2. UrSa1986
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,942
 3. Nikol4e
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,656
 4. vik
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,070
 5. Object
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,650
 6. HyBRiD_HeLL
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,414
 7. vasildb
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  6,754
 8. deXterche
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,513
 9. genius
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,556
 10. Stru4nak
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,840
 11. Ivan_SM
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,381
 12. the G man
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,225

Опции за прикажување на темите

Вчитување...