1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ASP.NET // VB.NET // C# // Coldfusion

Дискусии поврзани со програмирање во ASP.NET, VB.NET, C# и Coldfusion

Filters:

префикс:
Решено x
Remove All Filters:
x
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,391
 2. eX3v1l
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,327
 3. EricTheKing7
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,150

Опции за прикажување на темите

Вчитување...