1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ASP.NET // VB.NET // C# // Coldfusion

Дискусии поврзани со програмирање во ASP.NET, VB.NET, C# и Coldfusion

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. Stru4nak
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  7,946
 2. vasildb
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  6,197
 3. Драган Димковиќ
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  5,276
 4. Jazz29
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  5,073
 5. Ajvio
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  4,443
 6. Dr.Delete
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  4,028
 7. D@re
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,708
 8. Alexandar
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  3,546
 9. Phenomen
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,525
 10. Blagojce
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,521
 11. mac-ufs
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  3,520
 12. angelce
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,189
 13. sdarko
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,968
 14. B.A.M.A
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,861
 15. Mateja1809
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,831
 16. Lulzim
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,743
 17. Jazz29
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,666
 18. mac-ufs
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,652
 19. Ile988
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,547
 20. GigaC
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,542
 21. swan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,396
 22. aleks09
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,370
 23. HyBRiD_HeLL
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,334
 24. xzappa
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,320
 25. Alexander
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,300

Опции за прикажување на темите

Вчитување...