1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

A1 (Vip/Blizoo)

Подфорум за A1 (Vip/Blizoo).

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. krstevski.m
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  654
 2. Sm0k3y25
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  6,491
 3. Tawe
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  988
 4. Daniel86
  Одговори:
  359
  Прегледи:
  42,719
 5. stefan3210
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  561
 6. dejan_str
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  2,592
 7. it_boy
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  933
 8. DS
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  702
 9. kristijan1001
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,362
 10. Pane24
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  3,593
 11. Infernal
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  719
 12. Dingo
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,129
 13. Boldozer
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  2,588
 14. rotkiv
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  705
 15. dzikso
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2,305
 16. Andrej Dida
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,690
 17. FiC DoGG
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  4,266
 18. bakidota
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  3,819
 19. gorgekara
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  819
 20. Enigma
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,002
 21. Lokvan
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  5,321
 22. LaLi
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  4,435
 23. andrewFTW8
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  337
 24. imortel
  Одговори:
  311
  Прегледи:
  11,384
 25. unknown-xx
  Одговори:
  2,415
  Прегледи:
  171,464

Опции за прикажување на темите

Вчитување...