1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

A1 (Vip/Blizoo)

Подфорум за A1 (Vip/Blizoo).

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. FiC DoGG
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  4,251
 2. Tawe
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  987
 3. Andrej Dida
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,687
 4. Dingo
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,126
 5. Pane24
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  3,584
 6. LaLi
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  4,433
 7. Sm0k3y25
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  6,468
 8. dzikso
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2,297
 9. stefan3210
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  557
 10. Lokvan
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  5,316
 11. bakidota
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  3,813
 12. Infernal
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  717
 13. Daniel86
  Одговори:
  359
  Прегледи:
  42,674
 14. dejan_str
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  2,589
 15. rotkiv
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  702
 16. andrewFTW8
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  334
 17. Enigma
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  998
 18. gorgekara
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  814
 19. it_boy
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  927
 20. kristijan1001
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,353
 21. DS
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  687
 22. krstevski.m
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  648
 23. Boldozer
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  2,564
 24. imortel
  Одговори:
  311
  Прегледи:
  11,296
 25. unknown-xx
  Одговори:
  2,412
  Прегледи:
  170,875

Опции за прикажување на темите

Вчитување...