1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нови профил мислења

 1. dzoxy
  dzoxy Aowek
  prodavam gtx 9 50 strix 2gb ako si zainteresiran samo csgo gejmano na nea niso drugo
 2. ajvar
 3. tastatura
  tastatura
  Скопје
 4. Cigo
  Cigo
  После 10 години, назад. :)
 5. StefAngel
  StefAngel
 6. StefAngel
 7. StefAngel
  StefAngel
 8. StefAngel
 9. Deksa
  Deksa spiritBreaker
  Sabajle igrav Dota 2 so Spirit Breaker ama herojot :)
 10. StefAngel
  StefAngel
 11. TylerMkD
  TylerMkD gOJDO
  Si smenil slika, podobar bese stariot procesor, mnogu e bled ovoj...
  1. На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 12. StefAngel
 13. StefAngel
  StefAngel
  Ајде да одиме во живо во 11 часот. Што ќе биде покриено Маркет анализа и сентимент на биткоин маркетот Link->https://youtu.be/aupuj3eHQso
 14. illyo
  illyo Deksa
 15. StefAngel
  StefAngel
 16. dz1ko
  dz1ko psyside
  Psy, гледам дека само ти го имаш Ми Ноте 10 на форумов, па ако не ти е проблем да ми дадеш твое мислење околу телефонот за овој период додека го користиш од што си задоволен, а од што не? Планирам викендов да го купам, па да знам што да правам.. Фала ти!
 17. KirilS
  KirilS gOJDO
  Здраво друже, дали продаваш графички на старо? rx 570, 580?
 18. posteryu1
  posteryu1 efto
  Одлична комуникација и брзо завршена работа за еден час.
  1. На efto му/ѝ се допаѓа ова.
  2. efto
   efto
   Позитивна оцена и од мене, и наредниот пат ќе биде вака ексресно се надевам.
   31 Декември 2019
 19. posteryu1
  posteryu1 efto
  Имам 280 еу на paypal и само денес 30 декември ќе бидам во Скопје
  Дали можеме да завршиме работа за вадење на парите ?
  Преку мобилен се логирам на paypal и ти ги праќам парите а ти веднаш исплаќаш.Колку е твојот процент ?
  1. efto
   efto
   Имаш ПП.
   30 Декември 2019
 20. Dreamnite
  Dreamnite gOJDO
  Здраво, дали би биле заинтересирани во купување на тастатура Razer Deathstalker? Поздрав.
 21. VASKO BOZINOSKI
  VASKO BOZINOSKI
  Понудете опција за интернет АДА НЕ МОРА ДА ПОТПИШУВАМ ДОГОВОРИ.МИ ТРЕБА 4 ДЕНА МЕСЕЧНО САМО ВО НЕДЕЛА.НЕМАМ НИ КАБЛОВСКА ,НИ ОПТИКА ,НИШТО.
 22. wikkumane
  wikkumane gOJDO
  zdravo, bi sakal da vi ponudam zamena za graficka so moja doplata. fala odnapred :)
 23. StefAngel
 24. KalEl
  KalEl gOJDO
  Здраво ме интересира дали можеш да ми помогнеш, имам HP 250 G5 има само два слота за рам во кои има Samsung M471A5143DB0-CPB 4 GB DDR4-2133 DDR4 SDRAM и G Skill RipjawsV F4-2133C15-4GRS 4 GB DDR4-2133 DDR4 SDRAM, па ме интересира дали би можеле да направиме трампа со моја доплата за една од 8 GB, па понатака би сакал да ставам уште една од 8 GB, ако можеш да ми помогнеш пиши ми па ќје се договориме, фала, поздрав.
 25. StefAngel
  StefAngel