1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Нови профил мислења

1. dzoxy
    dzoxy Aowek
    prodavam gtx 9 50 strix 2gb ako si zainteresiran samo csgo gejmano na nea niso drugo
  2. ajvar
  3. tastatura
    tastatura
    Скопје
  4. Cigo
    Cigo
    После 10 години, назад. :)
  5. StefAngel
    StefAngel
  6. StefAngel
  7. StefAngel
    StefAngel
  8. StefAngel
  9. Deksa
    Deksa spiritBreaker
    Sabajle igrav Dota 2 so Spirit Breaker ama herojot :)
  10. StefAngel
    StefAngel
  11. TylerMkD
    TylerMkD gOJDO
    Si smenil slika, podobar bese stariot procesor, mnogu e bled ovoj...
    1. На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
  12. StefAngel
  13. StefAngel
    StefAngel
    Ајде да одиме во живо во 11 часот. Што ќе биде покриено Маркет анализа и сентимент на биткоин маркетот Link->https://youtu.be/aupuj3eHQso
  14. illyo
    illyo Deksa
  15. StefAngel
    StefAngel
  16. dz1ko
    dz1ko psyside
    Psy, гледам дека само ти го имаш Ми Ноте 10 на форумов, па ако не ти е проблем да ми дадеш твое мислење околу телефонот за овој период додека го користиш од што си задоволен, а од што не? Планирам викендов да го купам, па да знам што да правам.. Фала ти!
  17. KirilS
    KirilS gOJDO
    Здраво друже, дали продаваш графички на старо? rx 570, 580?
  18. posteryu1
    posteryu1 efto
    Одлична комуникација и брзо завршена работа за еден час.
    1. На efto му/ѝ се допаѓа ова.
    2. efto
      efto
      Позитивна оцена и од мене, и наредниот пат ќе биде вака ексресно се надевам.
      31 Декември 2019
  19. posteryu1
    posteryu1 efto
    Имам 280 еу на paypal и само денес 30 декември ќе бидам во Скопје
    Дали можеме да завршиме работа за вадење на парите ?
    Преку мобилен се логирам на paypal и ти ги праќам парите а ти веднаш исплаќаш.Колку е твојот процент ?
    1. efto
      efto
      Имаш ПП.
      30 Декември 2019
  20. Dreamnite
    Dreamnite gOJDO
    Здраво, дали би биле заинтересирани во купување на тастатура Razer Deathstalker? Поздрав.
  21. VASKO BOZINOSKI
    VASKO BOZINOSKI
    Понудете опција за интернет АДА НЕ МОРА ДА ПОТПИШУВАМ ДОГОВОРИ.МИ ТРЕБА 4 ДЕНА МЕСЕЧНО САМО ВО НЕДЕЛА.НЕМАМ НИ КАБЛОВСКА ,НИ ОПТИКА ,НИШТО.
  22. wikkumane
    wikkumane gOJDO
    zdravo, bi sakal da vi ponudam zamena za graficka so moja doplata. fala odnapred :)
  23. StefAngel
  24. KalEl
    KalEl gOJDO
    Здраво ме интересира дали можеш да ми помогнеш, имам HP 250 G5 има само два слота за рам во кои има Samsung M471A5143DB0-CPB 4 GB DDR4-2133 DDR4 SDRAM и G Skill RipjawsV F4-2133C15-4GRS 4 GB DDR4-2133 DDR4 SDRAM, па ме интересира дали би можеле да направиме трампа со моја доплата за една од 8 GB, па понатака би сакал да ставам уште една од 8 GB, ако можеш да ми помогнеш пиши ми па ќје се договориме, фала, поздрав.
  25. StefAngel
    StefAngel