1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Нови профил мислења

1. StefAngel
  2. StefAngel
    StefAngel
  3. StefAngel
  4. Deksa
    Deksa spiritBreaker
    Sabajle igrav Dota 2 so Spirit Breaker ama herojot :)
  5. StefAngel
    StefAngel
  6. TylerMkD
    TylerMkD gOJDO
    Si smenil slika, podobar bese stariot procesor, mnogu e bled ovoj...
    1. На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
  7. StefAngel
  8. StefAngel
    StefAngel
    Ајде да одиме во живо во 11 часот. Што ќе биде покриено Маркет анализа и сентимент на биткоин маркетот Link->https://youtu.be/aupuj3eHQso
  9. illyo
    illyo Deksa
  10. StefAngel
    StefAngel
  11. dz1ko
    dz1ko psyside
    Psy, гледам дека само ти го имаш Ми Ноте 10 на форумов, па ако не ти е проблем да ми дадеш твое мислење околу телефонот за овој период додека го користиш од што си задоволен, а од што не? Планирам викендов да го купам, па да знам што да правам.. Фала ти!
  12. KirilS
    KirilS gOJDO
    Здраво друже, дали продаваш графички на старо? rx 570, 580?
  13. posteryu1
    posteryu1 efto
    Одлична комуникација и брзо завршена работа за еден час.
    1. На efto му/ѝ се допаѓа ова.
    2. efto
      efto
      Позитивна оцена и од мене, и наредниот пат ќе биде вака ексресно се надевам.
      31 Декември 2019
  14. posteryu1
    posteryu1 efto
    Имам 280 еу на paypal и само денес 30 декември ќе бидам во Скопје
    Дали можеме да завршиме работа за вадење на парите ?
    Преку мобилен се логирам на paypal и ти ги праќам парите а ти веднаш исплаќаш.Колку е твојот процент ?
    1. efto
      efto
      Имаш ПП.
      30 Декември 2019
  15. Dreamnite
    Dreamnite gOJDO
    Здраво, дали би биле заинтересирани во купување на тастатура Razer Deathstalker? Поздрав.
  16. VASKO BOZINOSKI
    VASKO BOZINOSKI
    Понудете опција за интернет АДА НЕ МОРА ДА ПОТПИШУВАМ ДОГОВОРИ.МИ ТРЕБА 4 ДЕНА МЕСЕЧНО САМО ВО НЕДЕЛА.НЕМАМ НИ КАБЛОВСКА ,НИ ОПТИКА ,НИШТО.
  17. wikkumane
    wikkumane gOJDO
    zdravo, bi sakal da vi ponudam zamena za graficka so moja doplata. fala odnapred :)
  18. StefAngel
  19. KalEl
    KalEl gOJDO
    Здраво ме интересира дали можеш да ми помогнеш, имам HP 250 G5 има само два слота за рам во кои има Samsung M471A5143DB0-CPB 4 GB DDR4-2133 DDR4 SDRAM и G Skill RipjawsV F4-2133C15-4GRS 4 GB DDR4-2133 DDR4 SDRAM, па ме интересира дали би можеле да направиме трампа со моја доплата за една од 8 GB, па понатака би сакал да ставам уште една од 8 GB, ако можеш да ми помогнеш пиши ми па ќје се договориме, фала, поздрав.
  20. StefAngel
    StefAngel
  21. MeNtisH12345678
    MeNtisH12345678 Zippo
    zdravo zippo, mi imas pomognato ednas pred godina dena koga mi trebase pomos pa da vidam dali mozes pak :) baram nekoj sto znae da mi napravi botovi vo 2-3 igri da grindaat mesto mene za ja fino lepo da si dojdam i da pocnam da igram so zlatoto sto mi go isfarmale botcinjata dodeka sum spiel :) imas li nekoi takvi lugje na um i ako da kako bi idelo so ceni dali znaes ?
  22. nikowa
    nikowa gOJDO
    Zdravo bi sakal da ve prasam dali pravite zamena na moja graficka za vasa so moja doplata. Pozdrav
  23. airdustcan
    airdustcan gOJDO
    Zdravo Gojdo, bi sakal da ti ponudam gaming PC so kvalitetni i socuvani delovi. Go prodavam itno (celosna konfiguracija ili po delovi) po dobra cena. Ako treba ke gi pisam komponentite tuka ili moze vo DM.

Fala ti odnapred. Pozdrav :)
  24. StefAngel
    StefAngel
    Продавам копан процесор.
    1. View previous comments...
    2. StefAngel
      StefAngel
      Пане кога ќе преминеш црвен пиши. Гојдо го направивме сега и тебе. За сертификат веќе не ми требит ,фатив тргување
      21 oктомври 2019
    3. Pane24
    4. StefAngel
      StefAngel
      Пане со мајмун мајтап не се игра
      21 oктомври 2019
  25. Tomashevski.Aleksandar
    Tomashevski.Aleksandar gOJDO
    Здраво Гојдо, ќе може ли да ми кажеш за колку би се продале 380 нитро 4гб и дуал-x 280x 3гб без гаранции се, и дали би имало некој на форумов што би бил заинтересиран. Поздрав