1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нови профил мислења

 1. StefAngel
 2. StefAngel
  StefAngel
 3. StefAngel
 4. Deksa
  Deksa spiritBreaker
  Sabajle igrav Dota 2 so Spirit Breaker ama herojot :)
 5. StefAngel
  StefAngel
 6. TylerMkD
  TylerMkD gOJDO
  Si smenil slika, podobar bese stariot procesor, mnogu e bled ovoj...
  1. На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 7. StefAngel
 8. StefAngel
  StefAngel
  Ајде да одиме во живо во 11 часот. Што ќе биде покриено Маркет анализа и сентимент на биткоин маркетот Link->https://youtu.be/aupuj3eHQso
 9. illyo
  illyo Deksa
 10. StefAngel
  StefAngel
 11. dz1ko
  dz1ko psyside
  Psy, гледам дека само ти го имаш Ми Ноте 10 на форумов, па ако не ти е проблем да ми дадеш твое мислење околу телефонот за овој период додека го користиш од што си задоволен, а од што не? Планирам викендов да го купам, па да знам што да правам.. Фала ти!
 12. KirilS
  KirilS gOJDO
  Здраво друже, дали продаваш графички на старо? rx 570, 580?
 13. posteryu1
  posteryu1 efto
  Одлична комуникација и брзо завршена работа за еден час.
  1. На efto му/ѝ се допаѓа ова.
  2. efto
   efto
   Позитивна оцена и од мене, и наредниот пат ќе биде вака ексресно се надевам.
   31 Декември 2019
 14. posteryu1
  posteryu1 efto
  Имам 280 еу на paypal и само денес 30 декември ќе бидам во Скопје
  Дали можеме да завршиме работа за вадење на парите ?
  Преку мобилен се логирам на paypal и ти ги праќам парите а ти веднаш исплаќаш.Колку е твојот процент ?
  1. efto
   efto
   Имаш ПП.
   30 Декември 2019
 15. Dreamnite
  Dreamnite gOJDO
  Здраво, дали би биле заинтересирани во купување на тастатура Razer Deathstalker? Поздрав.
 16. VASKO BOZINOSKI
  VASKO BOZINOSKI
  Понудете опција за интернет АДА НЕ МОРА ДА ПОТПИШУВАМ ДОГОВОРИ.МИ ТРЕБА 4 ДЕНА МЕСЕЧНО САМО ВО НЕДЕЛА.НЕМАМ НИ КАБЛОВСКА ,НИ ОПТИКА ,НИШТО.
 17. wikkumane
  wikkumane gOJDO
  zdravo, bi sakal da vi ponudam zamena za graficka so moja doplata. fala odnapred :)
 18. StefAngel
 19. KalEl
  KalEl gOJDO
  Здраво ме интересира дали можеш да ми помогнеш, имам HP 250 G5 има само два слота за рам во кои има Samsung M471A5143DB0-CPB 4 GB DDR4-2133 DDR4 SDRAM и G Skill RipjawsV F4-2133C15-4GRS 4 GB DDR4-2133 DDR4 SDRAM, па ме интересира дали би можеле да направиме трампа со моја доплата за една од 8 GB, па понатака би сакал да ставам уште една од 8 GB, ако можеш да ми помогнеш пиши ми па ќје се договориме, фала, поздрав.
 20. StefAngel
  StefAngel
 21. MeNtisH12345678
  MeNtisH12345678 Zippo
  zdravo zippo, mi imas pomognato ednas pred godina dena koga mi trebase pomos pa da vidam dali mozes pak :) baram nekoj sto znae da mi napravi botovi vo 2-3 igri da grindaat mesto mene za ja fino lepo da si dojdam i da pocnam da igram so zlatoto sto mi go isfarmale botcinjata dodeka sum spiel :) imas li nekoi takvi lugje na um i ako da kako bi idelo so ceni dali znaes ?
 22. nikowa
  nikowa gOJDO
  Zdravo bi sakal da ve prasam dali pravite zamena na moja graficka za vasa so moja doplata. Pozdrav
 23. airdustcan
  airdustcan gOJDO
  Zdravo Gojdo, bi sakal da ti ponudam gaming PC so kvalitetni i socuvani delovi. Go prodavam itno (celosna konfiguracija ili po delovi) po dobra cena. Ako treba ke gi pisam komponentite tuka ili moze vo DM.

  Fala ti odnapred. Pozdrav :)
 24. StefAngel
  StefAngel
  Продавам копан процесор.
  1. View previous comments...
  2. StefAngel
   StefAngel
   Пане кога ќе преминеш црвен пиши. Гојдо го направивме сега и тебе. За сертификат веќе не ми требит ,фатив тргување
   21 oктомври 2019
  3. Pane24
  4. StefAngel
   StefAngel
   Пане со мајмун мајтап не се игра
   21 oктомври 2019
 25. Tomashevski.Aleksandar
  Tomashevski.Aleksandar gOJDO
  Здраво Гојдо, ќе може ли да ми кажеш за колку би се продале 380 нитро 4гб и дуал-x 280x 3гб без гаранции се, и дали би имало некој на форумов што би бил заинтересиран. Поздрав