1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. xenon
  Одговори:
  918
  Прегледи:
  72,986
 2. Alucard
  Одговори:
  5,475
  Прегледи:
  360,199
 3. psyside
  Одговори:
  4,842
  Прегледи:
  372,023
 4. psyside
  Одговори:
  149
  Прегледи:
  8,809
 5. skullmonkey
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  934
 6. Fatal1ty_
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  7,065
 7. dejan_str
  Одговори:
  7,465
  Прегледи:
  593,133
 8. psyside
  Одговори:
  8,690
  Прегледи:
  456,331
 9. dejan_str
  Одговори:
  5,413
  Прегледи:
  679,302
 10. pacerMK
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  592
 11. dastaner
  Одговори:
  4,071
  Прегледи:
  290,290
 12. DaVoRkNe
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  174
 13. DaVoRkNe
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  395
 14. Perata
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  503
 15. Boldozer
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  384
 16. TATA_MATA
  Одговори:
  2,595
  Прегледи:
  134,008
 17. Alucard
  Одговори:
  441
  Прегледи:
  48,189
 18. Excalibur
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  243
 19. dejan_str
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  811
 20. stefan_off
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  163
 21. Vlatzki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  97
 22. dejan_str
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  772
 23. gOJDO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  170
 24. GGTT1
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  273
 25. mark987456
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  333
Вчитување...