1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. smole
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  483
 2. skullmonkey
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  489
 3. BorisSapphire
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  257
 4. MarkoHF
  Одговори:
  1,742
  Прегледи:
  144,341
 5. Winncoot
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1
 6. psyside
  Одговори:
  4,572
  Прегледи:
  235,120
 7. the_maker
  Одговори:
  15,827
  Прегледи:
  1,011,612
 8. Lazarko
  Одговори:
  711
  Прегледи:
  30,953
 9. Mister
  Одговори:
  609
  Прегледи:
  40,849
 10. vikomkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  285
 11. DelphiUser
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  1,555
 12. StefAngel
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  611
 13. tomi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  85
 14. tomi
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  383
 15. tomi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  366
 16. tomi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  320
 17. fuzzjaw
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  55
 18. dejan_str
  Одговори:
  2,024
  Прегледи:
  153,507
 19. prichina
  Одговори:
  2,886
  Прегледи:
  227,331
 20. InSides
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  103
 21. pekson
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  115
 22. RoninMK
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  351
 23. tomi
  Одговори:
  2,776
  Прегледи:
  171,350
 24. Mario.Bog
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  101
 25. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  1,820
  Прегледи:
  95,230
Вчитување...