1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. the_maker
  Одговори:
  15,758
  Прегледи:
  1,007,649
 2. JasSum
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  14
 3. тотето
  Одговори:
  2,422
  Прегледи:
  204,437
 4. BorisSapphire
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  804
 5. psyside
  Одговори:
  8,025
  Прегледи:
  403,093
 6. dangthe
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  685
 7. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  1,793
  Прегледи:
  94,068
 8. BorisSapphire
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  346
 9. gokica
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  122
 10. BorisSapphire
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  276
 11. NERD.
  Одговори:
  811
  Прегледи:
  73,743
 12. Metuzalem
  Одговори:
  92
  Прегледи:
  3,658
 13. gokica
  Одговори:
  99
  Прегледи:
  5,271
 14. OldSchoolPvP
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  433
 15. OldSchoolPvP
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  735
 16. stefan_mkd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  773
 17. stefan_mkd
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  236
 18. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  2,493
  Прегледи:
  213,354
 19. psyside
  Одговори:
  4,474
  Прегледи:
  232,121
 20. enterprise
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  128
 21. DrMTR
  Одговори:
  143
  Прегледи:
  8,493
 22. psyside
  Одговори:
  1,242
  Прегледи:
  65,627
 23. Fiend
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  1,489
 24. StalkeR
  Одговори:
  1,264
  Прегледи:
  82,823
 25. Mao
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  1,269
Вчитување...