1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. the_maker
  Одговори:
  15,757
  Прегледи:
  1,007,601
 2. JasSum
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1
 3. тотето
  Одговори:
  2,422
  Прегледи:
  204,385
 4. BorisSapphire
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  780
 5. psyside
  Одговори:
  8,025
  Прегледи:
  403,034
 6. dangthe
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  659
 7. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  1,793
  Прегледи:
  94,043
 8. BorisSapphire
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  320
 9. gokica
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  83
 10. BorisSapphire
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  263
 11. NERD.
  Одговори:
  811
  Прегледи:
  73,729
 12. Metuzalem
  Одговори:
  92
  Прегледи:
  3,652
 13. gokica
  Одговори:
  99
  Прегледи:
  5,264
 14. OldSchoolPvP
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  425
 15. OldSchoolPvP
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  722
 16. stefan_mkd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  764
 17. stefan_mkd
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  231
 18. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  2,493
  Прегледи:
  213,336
 19. psyside
  Одговори:
  4,474
  Прегледи:
  232,110
 20. enterprise
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  117
 21. DrMTR
  Одговори:
  143
  Прегледи:
  8,485
 22. psyside
  Одговори:
  1,242
  Прегледи:
  65,624
 23. Fiend
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  1,483
 24. StalkeR
  Одговори:
  1,264
  Прегледи:
  82,819
 25. Mao
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  1,267
Вчитување...