1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. l1d0v1c
  Одговори:
  589
  Прегледи:
  28,809
 2. petelko23
  Одговори:
  692
  Прегледи:
  50,661
 3. BorisSapphire
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  618
 4. dejan_str
  Одговори:
  2,012
  Прегледи:
  152,666
 5. Metuzalem
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  259
 6. psyside
  Одговори:
  2,561
  Прегледи:
  183,352
 7. comakot
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  41
 8. psyside
  Одговори:
  8,008
  Прегледи:
  401,706
 9. Fatal1ty_
  Одговори:
  325
  Прегледи:
  27,298
 10. RoninMK
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  806
 11. StalkeR
  Одговори:
  1,251
  Прегледи:
  82,299
 12. gOJDO
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  6,084
 13. skullmonkey
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  431
 14. Gucci
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,696
 15. Metuzalem
  Одговори:
  154
  Прегледи:
  7,046
 16. Oliver!
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  220
 17. zipi123
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  166
 18. Lazarko
  Одговори:
  705
  Прегледи:
  30,508
 19. Pane-G
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  130
 20. Rikimaru
  Одговори:
  439
  Прегледи:
  33,492
 21. nvidia88
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  145
 22. psyside
  Одговори:
  4,448
  Прегледи:
  230,946
 23. tomi
  Одговори:
  2,759
  Прегледи:
  170,092
 24. unknown-xx
  Одговори:
  2,065
  Прегледи:
  133,606
 25. stefan_v
  Одговори:
  799
  Прегледи:
  91,589
Вчитување...