1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. petelko23
  Одговори:
  692
  Прегледи:
  50,661
 2. BorisSapphire
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  618
 3. dejan_str
  Одговори:
  2,012
  Прегледи:
  152,666
 4. Metuzalem
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  259
 5. psyside
  Одговори:
  2,561
  Прегледи:
  183,352
 6. comakot
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  41
 7. psyside
  Одговори:
  8,008
  Прегледи:
  401,706
 8. Fatal1ty_
  Одговори:
  325
  Прегледи:
  27,298
 9. RoninMK
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  806
 10. StalkeR
  Одговори:
  1,251
  Прегледи:
  82,299
 11. gOJDO
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  6,084
 12. skullmonkey
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  431
 13. Gucci
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,696
 14. Metuzalem
  Одговори:
  154
  Прегледи:
  7,046
 15. Oliver!
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  220
 16. zipi123
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  166
 17. Lazarko
  Одговори:
  705
  Прегледи:
  30,508
 18. Pane-G
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  130
 19. Rikimaru
  Одговори:
  439
  Прегледи:
  33,492
 20. nvidia88
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  145
 21. psyside
  Одговори:
  4,448
  Прегледи:
  230,946
 22. tomi
  Одговори:
  2,759
  Прегледи:
  170,092
 23. unknown-xx
  Одговори:
  2,065
  Прегледи:
  133,606
 24. stefan_v
  Одговори:
  799
  Прегледи:
  91,589
 25. BorisSapphire
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  236
Вчитување...