1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. psyside
  Одговори:
  1,187
  Прегледи:
  61,510
 2. Pane24
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  247
 3. psyside
  Одговори:
  7,513
  Прегледи:
  374,274
 4. Bozoo
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  288
 5. deki1
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  133
 6. Fatal1ty_
  Одговори:
  294
  Прегледи:
  25,134
 7. G4M3R
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  183
 8. the_maker
  Одговори:
  15,374
  Прегледи:
  969,992
 9. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  531
 10. Metuzalem
  Одговори:
  1,001
  Прегледи:
  30,921
 11. Corba
  Одговори:
  168
  Прегледи:
  47,377
 12. skullmonkey
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  835
 13. Vlad944
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  341
 14. deki1
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  557
 15. MarkoHF
  Одговори:
  1,517
  Прегледи:
  129,555
 16. highflyer
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,089
 17. Fatal1ty_
  Одговори:
  367
  Прегледи:
  50,448
 18. Tobey
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  673
 19. Mario.Bog
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  276
 20. khazha
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  737
 21. tomi
  Одговори:
  2,586
  Прегледи:
  157,994
 22. CykaBlyat
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  792
 23. Makaveli
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  984
 24. Jedah
  Одговори:
  740
  Прегледи:
  18,533
 25. xenon
  Одговори:
  713
  Прегледи:
  61,056
Вчитување...