1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. skopje_mkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1
 2. psyside
  Одговори:
  7,129
  Прегледи:
  352,100
 3. psyside
  Одговори:
  1,127
  Прегледи:
  56,219
 4. bicikle
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  163
 5. Metuzalem
  Одговори:
  613
  Прегледи:
  16,449
 6. cgfreak
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  103
 7. ARMac
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  15
 8. Mao
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,262
 9. spiritBreaker
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,721
 10. Ragnar
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  621
 11. psyside
  Одговори:
  2,517
  Прегледи:
  176,206
 12. skullmonkey
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  53
 13. stefan_v
  Одговори:
  781
  Прегледи:
  87,429
 14. pcdownside
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  670
 15. pcdownside
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  496
 16. DemoUser
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,570
 17. toshex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  256
 18. Futurelakimens
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  304
 19. Happy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  102
 20. dejan_str
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  10,948
 21. Zippo
  Одговори:
  90
  Прегледи:
  3,321
 22. gOJDO
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,692
 23. gOJDO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  280
 24. JasSum
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  2,006
 25. Ulrezaj
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,039
Вчитување...