1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Metuzalem
  Одговори:
  613
  Прегледи:
  16,417
 2. cgfreak
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  10
 3. ARMac
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1
 4. bicikle
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  122
 5. Mao
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,211
 6. psyside
  Одговори:
  1,125
  Прегледи:
  56,187
 7. spiritBreaker
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,695
 8. Ragnar
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  601
 9. psyside
  Одговори:
  2,517
  Прегледи:
  176,191
 10. skullmonkey
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  37
 11. stefan_v
  Одговори:
  781
  Прегледи:
  87,418
 12. pcdownside
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  656
 13. pcdownside
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  482
 14. DemoUser
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,567
 15. psyside
  Одговори:
  7,128
  Прегледи:
  352,083
 16. toshex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  248
 17. Futurelakimens
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  298
 18. Happy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  100
 19. dejan_str
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  10,938
 20. Zippo
  Одговори:
  90
  Прегледи:
  3,315
 21. gOJDO
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,692
 22. gOJDO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  274
 23. JasSum
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  2,006
 24. Ulrezaj
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,036
 25. pocttopus
  Одговори:
  116
  Прегледи:
  7,504
Вчитување...