1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. imortel
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  317
 2. Metuzalem
  Одговори:
  595
  Прегледи:
  16,036
 3. Gymblonski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  76
 4. dejan_str
  Одговори:
  5,027
  Прегледи:
  611,157
 5. Lazarko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  77
 6. psyside
  Одговори:
  1,117
  Прегледи:
  55,805
 7. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  841
 8. Zippo
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  2,965
 9. zipi123
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,207
 10. Pinceta
  Одговори:
  1,256
  Прегледи:
  108,369
 11. Happy
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  32
 12. psyside
  Одговори:
  7,119
  Прегледи:
  351,759
 13. D3N1EL
  Одговори:
  138
  Прегледи:
  6,365
 14. |USAF|
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,366
 15. Sylvester
  Одговори:
  5,222
  Прегледи:
  469,541
 16. Mario.Bog
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  292
 17. BEST
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  2,982
 18. astojkovski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  57
 19. Alucard
  Одговори:
  5,237
  Прегледи:
  325,099
 20. karpalak
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  601
 21. astojkovski
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  291
 22. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  472
 23. stefan_v
  Одговори:
  780
  Прегледи:
  87,334
 24. prichina
  Одговори:
  2,816
  Прегледи:
  217,927
 25. imjoe
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,081
Вчитување...