1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. psyside
  Одговори:
  1,117
  Прегледи:
  55,778
 2. dejan_str
  Одговори:
  5,026
  Прегледи:
  611,101
 3. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  806
 4. imortel
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  294
 5. Zippo
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  2,944
 6. zipi123
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,188
 7. Pinceta
  Одговори:
  1,256
  Прегледи:
  108,361
 8. Happy
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  23
 9. Lazarko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  48
 10. psyside
  Одговори:
  7,119
  Прегледи:
  351,743
 11. D3N1EL
  Одговори:
  138
  Прегледи:
  6,362
 12. |USAF|
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,357
 13. Metuzalem
  Одговори:
  590
  Прегледи:
  15,991
 14. Sylvester
  Одговори:
  5,222
  Прегледи:
  469,532
 15. Mario.Bog
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  285
 16. BEST
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  2,980
 17. astojkovski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  54
 18. Alucard
  Одговори:
  5,237
  Прегледи:
  325,082
 19. karpalak
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  593
 20. astojkovski
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  290
 21. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  467
 22. Gymblonski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  62
 23. stefan_v
  Одговори:
  780
  Прегледи:
  87,328
 24. prichina
  Одговори:
  2,816
  Прегледи:
  217,927
 25. imjoe
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,079
Вчитување...