1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. eX3v1l
  Одговори:
  580
  Прегледи:
  44,604
 2. Noelo
  Одговори:
  239
  Прегледи:
  12,228
 3. Metuzalem
  Одговори:
  212
  Прегледи:
  5,522
 4. psyside
  Одговори:
  1,004
  Прегледи:
  50,751
 5. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  78
 6. gokica
  Одговори:
  114
  Прегледи:
  3,414
 7. petelko23
  Одговори:
  478
  Прегледи:
  41,649
 8. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  259
 9. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  532
 10. gOJDO
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  940
 11. Astro
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  1,941
 12. Rikimaru
  Одговори:
  417
  Прегледи:
  31,272
 13. Luxell
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,160
 14. Lokvan
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  1,473
 15. borcep
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  151
 16. DrMTR
  Одговори:
  180
  Прегледи:
  13,581
 17. l1d0v1c
  Одговори:
  225
  Прегледи:
  14,306
 18. DonFrozex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,421
 19. Petarys
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  196
 20. eX3v1l
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  6,004
 21. Rikimaru
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  383
 22. Metuzalem
  Одговори:
  197
  Прегледи:
  13,909
 23. Zabegann
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  259
 24. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  1,510
  Прегледи:
  73,672
 25. Banjifiko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  401
Вчитување...