1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Arkturus
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  1,952
 2. gokica
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  614
 3. Roncic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  93
 4. psyside
  Одговори:
  6,270
  Прегледи:
  311,188
 5. toshex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  102
 6. 100JKO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  30
 7. architect
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  697
 8. Skorp
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,820
 9. steelseries
  Одговори:
  109
  Прегледи:
  4,120
 10. gocetan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  51
 11. Software
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  128
 12. Ismet
  Одговори:
  1,723
  Прегледи:
  159,560
 13. gocetan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  83
 14. Spamalot
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  75
 15. the_maker
  Одговори:
  14,756
  Прегледи:
  895,660
 16. StalkeR
  Одговори:
  1,188
  Прегледи:
  74,210
 17. ARMac
  Одговори:
  23,420
  Прегледи:
  1,132,504
 18. D
  Одговори:
  391
  Прегледи:
  67,597
 19. boksata
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  59
 20. Martinovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  974
 21. krale
  Одговори:
  2,398
  Прегледи:
  255,448
 22. Lazarko
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  3,442
 23. gamon
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  826
 24. Rikimaru
  Одговори:
  394
  Прегледи:
  29,817
 25. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  975
Вчитување...