1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. gokica
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  614
 2. Roncic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  93
 3. psyside
  Одговори:
  6,270
  Прегледи:
  311,188
 4. toshex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  102
 5. 100JKO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  30
 6. architect
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  697
 7. Skorp
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,820
 8. steelseries
  Одговори:
  109
  Прегледи:
  4,120
 9. gocetan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  51
 10. Software
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  128
 11. Ismet
  Одговори:
  1,723
  Прегледи:
  159,560
 12. gocetan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  83
 13. Spamalot
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  75
 14. the_maker
  Одговори:
  14,756
  Прегледи:
  895,660
 15. StalkeR
  Одговори:
  1,188
  Прегледи:
  74,210
 16. ARMac
  Одговори:
  23,420
  Прегледи:
  1,132,504
 17. D
  Одговори:
  391
  Прегледи:
  67,597
 18. boksata
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  59
 19. Martinovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  974
 20. krale
  Одговори:
  2,398
  Прегледи:
  255,448
 21. Lazarko
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  3,442
 22. gamon
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  826
 23. Rikimaru
  Одговори:
  394
  Прегледи:
  29,817
 24. Arkturus
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  1,952
 25. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  975
Вчитување...