1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. psyside
  Одговори:
  6,269
  Прегледи:
  311,188
 2. toshex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  102
 3. gokica
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  614
 4. 100JKO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  30
 5. architect
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  697
 6. Skorp
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,820
 7. steelseries
  Одговори:
  109
  Прегледи:
  4,120
 8. gocetan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  51
 9. Software
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  128
 10. Ismet
  Одговори:
  1,723
  Прегледи:
  159,560
 11. gocetan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  83
 12. Spamalot
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  75
 13. the_maker
  Одговори:
  14,756
  Прегледи:
  895,660
 14. StalkeR
  Одговори:
  1,188
  Прегледи:
  74,210
 15. ARMac
  Одговори:
  23,420
  Прегледи:
  1,132,504
 16. D
  Одговори:
  391
  Прегледи:
  67,597
 17. boksata
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  59
 18. Martinovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  974
 19. krale
  Одговори:
  2,398
  Прегледи:
  255,448
 20. Lazarko
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  3,442
 21. gamon
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  826
 22. Rikimaru
  Одговори:
  394
  Прегледи:
  29,817
 23. Arkturus
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  1,952
 24. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  975
 25. pcdownside
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  754
Вчитување...