1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. alekcackko
  Одговори:
  4,663
  Прегледи:
  240,623
 2. psyside
  Одговори:
  377
  Прегледи:
  31,332
 3. Noelo
  Одговори:
  182
  Прегледи:
  7,660
 4. Rikimaru
  Одговори:
  381
  Прегледи:
  29,137
 5. DarkEnchanter
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  772
 6. STEFF
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  54
 7. YourGrace
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  236
 8. gocetan
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  966
 9. Necromancer
  Одговори:
  531
  Прегледи:
  34,259
 10. Ficiani
  Одговори:
  227
  Прегледи:
  13,741
 11. lynx
  Одговори:
  302
  Прегледи:
  23,796
 12. Steff_Maja
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  857
 13. Zimrie
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  3,501
 14. Arkturus
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,515
 15. geek22
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  296
 16. Pulse
  Одговори:
  82
  Прегледи:
  3,986
 17. mnikolce
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,500
 18. krale
  Одговори:
  2,392
  Прегледи:
  254,790
 19. Speedster
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  778
 20. DrMTR
  Одговори:
  90
  Прегледи:
  5,995
 21. mnikolce
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,103
 22. Boldozer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  68
 23. l1d0v1c
  Одговори:
  212
  Прегледи:
  12,452
 24. the_maker
  Одговори:
  14,705
  Прегледи:
  891,684
 25. Metuzalem
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  411
Вчитување...