1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Rikimaru
  Одговори:
  379
  Прегледи:
  29,056
 2. YourGrace
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  227
 3. gocetan
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  939
 4. DarkEnchanter
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  727
 5. Noelo
  Одговори:
  180
  Прегледи:
  7,605
 6. Necromancer
  Одговори:
  531
  Прегледи:
  34,242
 7. Ficiani
  Одговори:
  227
  Прегледи:
  13,723
 8. lynx
  Одговори:
  302
  Прегледи:
  23,755
 9. Steff_Maja
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  831
 10. Zimrie
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  3,501
 11. Arkturus
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,507
 12. geek22
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  289
 13. Pulse
  Одговори:
  82
  Прегледи:
  3,983
 14. mnikolce
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,496
 15. krale
  Одговори:
  2,392
  Прегледи:
  254,782
 16. Speedster
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  773
 17. DrMTR
  Одговори:
  90
  Прегледи:
  5,994
 18. mnikolce
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,099
 19. Boldozer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  61
 20. l1d0v1c
  Одговори:
  212
  Прегледи:
  12,449
 21. the_maker
  Одговори:
  14,705
  Прегледи:
  891,659
 22. Metuzalem
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  411
 23. gOJDO
  Одговори:
  1,188
  Прегледи:
  81,437
 24. Mario.Bog
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  563
 25. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  702
Вчитување...