1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Deksa
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,396
 2. psyside
  Одговори:
  2,704
  Прегледи:
  198,007
 3. petelko23
  Одговори:
  325
  Прегледи:
  34,520
 4. bxxxn
  Одговори:
  187
  Прегледи:
  11,166
 5. torao
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  1,642
 6. JovanKrstevski1
  Одговори:
  998
  Прегледи:
  53,381
 7. Nightingale
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  109
 8. Martin Arsov
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  1,924
 9. Futurelakimens
  Одговори:
  69
  Прегледи:
  1,574
 10. Antonij Krstevski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  67
 11. gOJDO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  62
 12. G4M3R
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  346
 13. the_maker
  Одговори:
  14,539
  Прегледи:
  868,827
 14. Вајкинг
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  834
 15. tupacan
  Одговори:
  113
  Прегледи:
  3,950
 16. gremlin
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  91
 17. ARMac
  Одговори:
  22,927
  Прегледи:
  1,083,026
 18. gremlin
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  103
 19. psyside
  Одговори:
  863
  Прегледи:
  47,914
 20. psyside
  Одговори:
  5,819
  Прегледи:
  290,262
 21. nik0la_
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  194
 22. tomi
  Одговори:
  2,004
  Прегледи:
  126,263
 23. asdasd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  166
 24. gOJDO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  156
 25. Garfield'
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  57
Вчитување...