1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Nightingale
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  41
 2. petelko23
  Одговори:
  321
  Прегледи:
  34,450
 3. Antonij Krstevski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1
 4. JovanKrstevski1
  Одговори:
  997
  Прегледи:
  53,333
 5. G4M3R
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  326
 6. the_maker
  Одговори:
  14,539
  Прегледи:
  868,677
 7. Martin Arsov
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  1,870
 8. Вајкинг
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  809
 9. tupacan
  Одговори:
  113
  Прегледи:
  3,917
 10. gremlin
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  37
 11. ARMac
  Одговори:
  22,927
  Прегледи:
  1,082,755
 12. gremlin
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  54
 13. psyside
  Одговори:
  863
  Прегледи:
  47,882
 14. psyside
  Одговори:
  5,819
  Прегледи:
  290,192
 15. nik0la_
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  185
 16. Futurelakimens
  Одговори:
  68
  Прегледи:
  1,556
 17. tomi
  Одговори:
  2,004
  Прегледи:
  126,229
 18. asdasd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  158
 19. gOJDO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  125
 20. Garfield'
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  45
 21. Lazarko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  265
 22. mnikolce
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  685
 23. nvidia88
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  733
 24. bLaCk AnArChY
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  541
 25. CodeGen
  Одговори:
  373
  Прегледи:
  38,886
Вчитување...