1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Последни мислења

Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Antonij Krstevski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1
 2. JovanKrstevski1
  Одговори:
  997
  Прегледи:
  53,333
 3. G4M3R
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  326
 4. Nightingale
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  41
 5. the_maker
  Одговори:
  14,539
  Прегледи:
  868,677
 6. Martin Arsov
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  1,870
 7. Вајкинг
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  809
 8. tupacan
  Одговори:
  113
  Прегледи:
  3,917
 9. gremlin
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  37
 10. ARMac
  Одговори:
  22,927
  Прегледи:
  1,082,755
 11. gremlin
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  54
 12. psyside
  Одговори:
  863
  Прегледи:
  47,882
 13. psyside
  Одговори:
  5,819
  Прегледи:
  290,192
 14. nik0la_
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  185
 15. Futurelakimens
  Одговори:
  68
  Прегледи:
  1,556
 16. tomi
  Одговори:
  2,004
  Прегледи:
  126,229
 17. asdasd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  158
 18. gOJDO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  125
 19. Garfield'
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  45
 20. Lazarko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  265
 21. mnikolce
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  685
 22. nvidia88
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  733
 23. bLaCk AnArChY
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  541
 24. CodeGen
  Одговори:
  373
  Прегледи:
  38,886
 25. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  460
Вчитување...