Нови профил мислења

 1. kristijan_m75
  kristijan_m75 Torte Mobile
  torte,da ne imas slucajno flex kabelce za power i volume za redmi 4x?
 2. vlat4e82
  vlat4e82 DonFrozex
  да не имас усте за ми А1 футроли оздрав
 3. The Geek Boy
  The Geek Boy wolverine
  Машина ти е компјутерот.
  Иначе што игрици имаш?
 4. Haris96
  Haris96 psyside
  Zdravo imam edno prasanje. Me interesira dali ke bide mojata maticna "GA-H55M s2v rev1.4" full kompatibilna so "Xeon X3470 Processor 8M Cache 2.93 GHz SLBJH LGA1156 CPU"
 5. Haris96
  Haris96 kirev
  Zdravo imam edno prasanje. Me interesira dali ke bide mojata maticna "GA-H55M s2v rev1.4" full kompatibilna so "Xeon X3470 Processor 8M Cache 2.93 GHz SLBJH LGA1156 CPU"?
 6. Haris96
  Haris96 Aleks
  Zdravo imam edno prasanje. Me interesira dali ke bide mojata maticna "GA-H55M s2v rev1.4" full kompatibilna so "Xeon X3470 Processor 8M Cache 2.93 GHz SLBJH LGA1156 CPU"?
 7. TylerMkD
  TylerMkD undergrounde
  Јас ќе го купев ССД-то за малку, искрено не знаев дека се толку паднати цените.

  Фала ти, затоа го почитувам форумов! :)
 8. Haris96
  Haris96 psyside
  Baram maticna 1155 100% ispravna i ram ddr3 8gb kingston hyperx 1600\1866Mhz
 9. Zero-T
  Zero-T psyside
  Зошто ми е избришан постот од темата евтин DSLR за почетник/учење?
 10. freebird
  freebird Speedster
  s8 e dual sim ili single?
 11. LiquidWorm
 12. Stefan.Taz
  Stefan.Taz
  Буди добар човек и купај се, да не смрдиш и себи и другима.
 13. gego
  gego Dinamit
 14. TylerMkD
  TylerMkD toshex
  Препорака од мене да го следиш каналов и да ги изгледаш епизодите, особено што те интересира ретро гејминг и колекционерство:

  https://www.youtube.com/user/Captain8Bit

  Интересно е што за каналов дознав од YouTube реклама на времето, прва и единствена која ја имам кликнато. :)

  Сите епизоди ги имам изгледано, има пример моменти кога игра од 400 долари ја купуваат за 5 долари
  1. На toshex му/ѝ се допаѓа ова.
  2. View previous comments...
  3. TylerMkD
   TylerMkD
   Metal Jesus е добар, ама мене ми е малку досаден. Овие дечки прават game hunting колаборации со него и цел американски ретро комјунити, ама одат на нивните амерички пазари и е многу подинамично.

   Ако почнеш да ги гледаш епизодите, имаш потоа и регуларни ликови со нивен стил и хумор, значи како Friends се однесуваат, заебаваат итн. Супер е снимано/едитирано/итн, штета немаат повеќе прегледи...
   15 Април 2018
   На toshex му/ѝ се допаѓа ова.
  4. TylerMkD
   TylerMkD
   Затоа ако почнуваш, почни од почеток, од прва епизода. :)
   15 Април 2018
   На toshex му/ѝ се допаѓа ова.
  5. toshex
   toshex
   дефинитивно ќе почнам ете секоја недела по две три епизоди :)
   15 Април 2018
 15. KirilMKD
  KirilMKD D
  Едит.. Админ, зошто не можам да внесам нов пост во Огласи делот на форумот и што треба да направам за да можам?
  Што треба да направам за да можам да постирам у купувај/продавај делот за компјутерски делови?
  Помош.
 16. TylerMkD
  TylerMkD Zombie
  Па можеше ли поточно да погодам за цена на Мекбуков! :D

  Другпат кога ќе пишам цена, не прашувај ништо, пиши на оглас и продади инстант! :))))
 17. Propali_Provincijalac
  Propali_Provincijalac Dinamit
  Druze prodavas lapopi?
  Imas neso vo cenoven rang 16-17000?
 18. Маша
  Маша
  Love the smell of new OS in the morning
 19. Justice for All
  Justice for All Pero
  Дали уште сакаш Deezer Family? Правиме нова група.
 20. Абаут Џејн
  Абаут Џејн HijackHacker
  Читав доста околу Спотифај... Што е потребно да направам за да отворам акаунт и да ставам песни на Спотифај? Читав нешто околу VPN програмче со која се има пристап до Спотифај... Сакам повеќе инфо.
  Бај д веј никаде не можам да ти пратам привејт месеџис... па морав овде.
  Ти благодарам.
  Поздрав.
 21. дамциии
  дамциии skullmonkey
  гледам во некои постови го спомињаш ОБС, дали го работиш ?
  1. skullmonkey
   skullmonkey
   Да. Што те интересира?
   26 Февруари 2018
  2. дамциии
   дамциии
   pa me interesiraat poveke raboti, ke moze li da iskontaktirame na drugo mesto?
   27 Февруари 2018
  3. skullmonkey
   skullmonkey
   Пиши у приватна порака тука или на FB. Gorast Cvetkovski барај.
   27 Февруари 2018
 22. Smoking4e
  Smoking4e Taurus
  taruss zosto ne mozam da komentiram i zosto ne mozam da postiram tema vo kupuvam. Inace ke te zamolam napisi mesto mene ako sakas deka baram neispraven asus eee900ha laptop mi treba za delovi kosturot celiot baram da kupam.
  1. Taurus
   Taurus
   Не исполнуваш услови.
   За да можете да објавите оглас морате да имате повеќе од 50 мислења, 50 допаднати мислења и да бидете член на форумот повеќе од 6 месеци.
   Најстрого е забрането вршење услуга (поставување оглас) за членови кои не исполнуват услови за огласување. Резултатот ќе биде Бан на 1 година во подфорумот Огласи и за двата члена.

   https://forum.it.mk/threads/pravila-za-oglasi.52108/
   22 Февруари 2018
 23. Aleksandar1999
  Aleksandar1999 reflexmk
  078218274
  Za 1080 baraj me
 24. Smoking4e
  Smoking4e D
  admin zosto postot mi e izbirsan
 25. civikom
  civikom shifty
  Друже плочата од Pane24 дали може за проба на две графички викендов :)