Нови профил мислења

 1. CBB_6
  CBB_6 DonFrozex
  Здраво, ако можи линк за регистрација на кешбек сајтот.. Фала и поздрав!
  1. На DonFrozex му/ѝ се допаѓа ова.
  2. DonFrozex
   DonFrozex
   17 Декември 2017
 2. stefan
  stefan
  Destiny, it's up to you, isn't it !?
 3. DarkoGele
  DarkoGele xenon
  za kolku ke ja dades karticava druze ?
 4. mankanos
  mankanos stevo15
  stevo, go imas li arduinoto ushte?
  1. mankanos
   mankanos
   076277761, javi se
   2 Декември 2017
 5. stefan
  stefan
  Destiny, it's up to you isn't it !?
 6. spiritBreaker
  spiritBreaker Dux
  друже, те молам види пп
 7. Gaston
  Gaston
  There are two types of people in the world. Stay away from both of them.
 8. Gaston
  Gaston
  There are two types of people in the world. Stay away from both of them.
 9. Gaston
 10. Gaston
 11. TylerMkD
  TylerMkD Astro
  Што имаш ти против фемина, знаеш газдата што графичка има купено? Nvidia 970GTX од оние со 3,5гб, така да не збори многу многу :D
  1. Astro
   Astro
   Хаха, и тоа што викаш :D
   24 ноември 2017
 12. Loaded_Dice
  Loaded_Dice
  “Measuring programming progress by lines of code is like measuring aircraft building progress by weight.” ― Bill Gates
 13. Loaded_Dice
  Loaded_Dice
  “Measuring programming progress by lines of code is like measuring aircraft building progress by weight.” ― Bill Gates
 14. BlueBaron
  BlueBaron kirev
  Што така многу Анти Сетек? :P
  1. На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Глупав
  Глупав
  Креативен сум како одговор после цел викенд...
 16. NENO19
  NENO19 kirev
  Сега ти го видов едитот, фала многу. Би сакал да те прашам доколку имаш искуство:

  Delivery by DHL 29.4 EUR, ок, но да платам преку... Advance Payment (Bank Transfer) или SOFORT Banking ? Мојата банка ќе наплати додатно за ова ? Јас би пејпал но 11 евра плус, wtf.
 17. gigaskopje
  gigaskopje Dux
  dali ja imas uste kofiguracijata??
 18. gigaskopje
  gigaskopje Mikaxsus
  Zdravo dali go imas seuste procesorot I koja e posledna cena pozzzzzz
 19. Luca Toni
 20. enzzo
  enzzo Martinovski
  Zdravo vrska za S8+, Od kaj ste druze i dali moze nekoj broj za kontaktiranje, pozdrav
 21. midian
  midian
  Get paid to do What you do on facebook
 22. JensenInterceptor
  JensenInterceptor
  Не е важно колку си бавен, важно е да не сопреш.
 23. zoki977
  zoki977
  For this reason I say to you, Whatever you make a request for in prayer, have faith that it has been given to you, and you will have it.
 24. Oktar
  Oktar HardCorec
  Среќен роѓенден тврдокорен човеку!
  1. На borcep и HardCorec им се допаѓа ова.
  2. HardCorec
   HardCorec
   Фала ти лепотане! Да си здрав и жив.
   9 oктомври 2017
   На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
  3. borcep
   borcep
   Кај се најдовте све човеци што тешко умираат! :D
   9 oктомври 2017
   На Oktar и HardCorec им се допаѓа ова.
 25. Futurelakimens