Нови профил мислења

 1. xristijanGTI
  xristijanGTI ivan1500
  Друже на продажба ли ти е Samsung 850 Evo 250GB?
 2. enterprise
  enterprise ARMac
  Здраво Друже, гледам бараш графичка картица, имам за продавање Radeon 7750 1 GB GDD5, доколку си заинтересиран ПП.
 3. Shaolinmk
  Shaolinmk
  Status, vo potraga po novi MOBO,CPU i RAM. (zatoa pls evribadi 50 lajka na moi mislenja)
 4. Shaolinmk
  Shaolinmk
  Status, vo potraga po nova MOBO,CPU i RAM.
 5. Filip reborn
  Filip reborn Boldozer
  johan dali mi primas poraki
 6. bobimkd
  bobimkd IgorL
  Nekoe iskustvo So dhl i carina ako mozes pisi ili da se cueme. Bobi 078363092. avramoskibobi@gmail.com
 7. blackelf
  blackelf goran.n
 8. muamet islami
  muamet islami Mikaxsus
  skopo bilo ladenjeto za ovaj
 9. muamet islami
  muamet islami Mikaxsus
  samo procesorot kolku go davas krajno
 10. Глупав
  Глупав
  “Compound interest is the eighth wonder of the world. He who understands it, earns it ... he who doesn't ... pays it.”
 11. Chicco69
 12. DarkoGele
  DarkoGele D
  Дечки да ве прашам зашто бришете постови што е проблемот ?
  1. SaleSk
   SaleSk
   Веројатно постот ти е избришан затоа што не соодветствувал со темата. Благодарност за покажаниот интерес. Ти посакувам пријатен престој на форумот.
   21 Април 2017
 13. GhostRider
  GhostRider psyside
  Zdravo, veke sum clen na formuov 6 meseci koga ke mozam da postavam oglas za prodavanje ? ili da mozam da davam ponudi na korisnici sto baraat da kupat neshto ?
  1. SaleSk
   SaleSk
   Кога ке дадеш придонес како и останатите членови во интерес на форумот, веројатно ке добиеш пермисии за огласување. Во спротивно веројатно никогаш. Ова не е јавен сервис за огласување, туку форум. Благодарам и поздрав.
   21 Април 2017
   На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 14. vlatkosta
  vlatkosta
  Моментален статус: Моментален статус: (нема)
 15. vlatkosta
  vlatkosta
  Моментален статус: (нема)
 16. sonce365
  sonce365 Astro
  zdr astro poso neam kukiste ima li nekoe kakvo bilo za podrauvanje poso neam uslovi da kupam nekoe pozz
 17. artweb
  artweb Jokerski
  Здраво друже,

  Ми кажаа си продавал IPTV.
  Дали е добар квалитетот на сликите, дали сецка, кои канали ги има шо цена?
  Те молам ако може информации заинтересирансум.

  Поздрав,
  1. Jokerski
   Jokerski
   https://forum.it.mk/threads/dreambox-sharing-i-iptv.62192/
   10 евра месечно или 100 евра годишно.
   Од IPTV меѓу најдобрите, се зависи каков сетап имаш и што интернет користиш.
   Има апликација за Android, Windows и iOS.
   На MAG и KODI исто работи екстра.
   6 Април 2017
 18. tehnogp
  tehnogp
  I'm linking my thinking with computer technology.
 19. micce
  micce
  Едно око Џеки.
 20. StefAngel
  StefAngel goran.n
  И јас сум заинтересиран, ако може да се слушнеме.
 21. mancevd
 22. xristijanGTI
  xristijanGTI
  #include <life.h>
 23. Gorde4ever
 24. worker_x
  worker_x psyside
  Псај, едно прашање, штом можиш одговори. Занемари цена, можеш да бираш меѓу Самсунг С7 Еџ(таков знам имаше) и Ајфон 7+ 128гб(ваков немаш но имаш 6с па колку толку имаш искуство сега со иОС), што би одбрал ти и зошто? :)
  1. View previous comments...
  2. worker_x
   worker_x
   Искрено, повеќе од 500 евра за телефон не би дал никогаш, без разлика дали Ајфон, Самсунг или слично, но во случајов поради сплет на околности, Еџ-от би ми дошол без пари, а за Ајфонот доплата од 430 евра(иако комотно можеш да ја занемариш цената). Ти ги анализираш до најситен детал, затоа те прашувам, и како шо реков, гледај од аспект како да го земаш за тебе.
   1 Март 2017
   На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
  3. psyside
   psyside
   Охооо 430 евра +? нема шанси! зимај S7 Edge.....
   1 Март 2017
   На worker_x му/ѝ се допаѓа ова.
  4. worker_x
   worker_x
   Готово, фала многу :)
   1 Март 2017
   На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 25. Kolevski