1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нови профил мислења

 1. benny.profane
  benny.profane Tomislav96
  Здраво, ми кажа @hpetrovski дека работиш на Мастер студиите на УАКС. Верувам дека е на факултетот за компјутерски науки / информатички технологии. Би можел да ми дадеш импресии и заклучоци за твоите додипломски и сега мастер студии?
 2. LadiC
  LadiC
  U can't undo it, u can only screw it.
 3. StefAngel
  StefAngel
 4. PrinsGraphic
  PrinsGraphic
  Web Design SEDC Academy Student
 5. airdustcan
  airdustcan gOJDO
  Здраво, дали би бил заинтересиран за ASUS STRIX 5700XT 8GB (малку користена, сеуште под гаранција) или замена за друг GPU?
 6. vision
 7. liduda
  liduda
  Држтесе!
 8. NiceNaumoski
 9. NiceNaumoski
 10. SargNero
  SargNero
  дома или на двор
 11. gene1
  gene1
  Teget corapi
 12. StefAngel
 13. benny.profane
  benny.profane Sludge.Factory
  Глеав за Семос/Сеавус на една тема.

  Можам да те запрашам за истите?
 14. Иванчо
  Иванчо D
  Здраво, дали е можно некако да биде целосно избришан оглас кој што сум го поставил, те молам доколку може да го средиме тоа би ти бил благодарен
 15. StefAngel
  StefAngel
 16. triki123
  triki123 pavlestyle
  здраво, ти пишувам во врска со графичката што ја бараш, имам 2, ednata e gt210, taa bi ti ja dal za 1000, drugata e gt1030, taa e nova, kupena pred 3 nedeli 5000 i nesto sitno, taa bi ja dal za 3000
 17. dzoxy
  dzoxy Aowek
  prodavam gtx 9 50 strix 2gb ako si zainteresiran samo csgo gejmano na nea niso drugo
 18. ajvar
 19. tastatura
  tastatura
  Скопје
 20. Cigo
  Cigo
  После 10 години, назад. :)
 21. StefAngel
  StefAngel
 22. StefAngel
 23. StefAngel
  StefAngel
 24. StefAngel
 25. Deksa
  Deksa spiritBreaker
  Sabajle igrav Dota 2 so Spirit Breaker ama herojot :)